Deska elewacyjna Dębica

Deski drewniane i kompozytowe

Deska elewacyjna Dębica drewniana lub kompozytowa daje wiele możliwości w kreowaniu fasady domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Szeroka gama profili, struktur oraz niepowtarzalny kolorystyka sprawia, iż w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpłatna dostawa : Dębica

Deski elewacyjne Thermory

Długa żywotność oraz stabilność wymiarowa uzyskana dzięki podaniu materiału specjalnej modyfikacji termicznej, a przy tym niezwykła barwa wyróżnia deski Thermory.

Oferujemy profile elewacyjne wykonane z modyfikowanej termicznie sosny skandynawskiej, sosny bezsęcznej oraz jesionu amerykańskiego.

Elewacja drewniana Thermory z powodzeniem wypiera obecnie profile elewacyjne wykonane z drewna egzotycznego nie tylko ze względu na ich żywotność i stabilność, ale również walory wizualne.

Występujący PaC-System w specialnie frezowanym profilu jest innowacyjnym rozwiązaniem montażowym zaprojektowanym w celu szybkiej i prostej instalacji. Deski elewacyjne montuje się z łatwością w systemie”press and click”

Deska Elewacyjna Thermory Sosna Skandynawska

Bogaty wachlarz profili elewacyjnych z Sosny Skandynawskiej stanowi doskonała bazę dla tworzenia unikalnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy montowane w pionowo czy poziomo, malowane czy pozostawione do naturalnego patynowania- każde rozwiązanie gwarantuje wyjątkowy efekt.

 

Deska elewacyjna kompozytowa

Deska elewacyjna kompozytowa jest połączona za pomocą niewidocznych klipsów, które są przykręcane bezpośrednio do legarów. Tak więc, deski elewacyjne kompozytowe są niewiarygodnie łatwe w montażu.

W naszej ofercie desek elewacyjnych z kompozytu znajduje się wyłacznie sprawdzony i niezwykle efektowny system elewacyjnych desek kompozytowych Ultrashield Naturale.

Kolor TEAK:

Deska elewacyjna kompozytowa Teak

Kolor LIGHT GRAY:

Deska kompozytowa Grey

Kolor WALNUT:

Deska elewacyjna kompozytowa Walunt

Deski ogrodzeniowe drewniane i kompozytowe