Deski elewacyjne drewniane i kompozytowe

Deska elewacyjna Thermory

Deski elewacyjne drewniane i kompozytowe dają wiele możliwości w kreowaniu fasady domów, biur oraz budynków użyteczności publicznej. Szeroka gama profili, struktur oraz niepowtarzalny kolorystyka sprawia, iż w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Bezpłatna dostawa : Tarnów Kraków

Deski elewacyjne Thermory

Długa żywotność oraz stabilność wymiarowa uzyskana dzięki podaniu materiału specjalnej modyfikacji termicznej, a przy tym niezwykła barwa wyróżnia deski Thermory.

Oferujemy profile elewacyjne wykonane z modyfikowanej termicznie sosny skandynawskiej, sosny bezsęcznej oraz jesionu amerykańskiego.

Elewacja drewniana Thermory z powodzeniem wypiera obecnie profile elewacyjne wykonane z drewna egzotycznego nie tylko ze względu na ich żywotność i stabilność, ale również walory wizualne.

Występujący PaC-System w specialnie frezowanym profilu jest innowacyjnym rozwiązaniem montażowym zaprojektowanym w celu szybkiej i prostej instalacji. Deski elewacyjne montuje się z łatwością w systemie”press and click”

Deska Elewacyjna Thermory Sosna Skandynawska

Bogaty wachlarz profili elewacyjnych z Sosny Skandynawskiej stanowi doskonała bazę dla tworzenia unikalnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy montowane w pionowo czy poziomo, malowane czy pozostawione do naturalnego patynowania- każde rozwiązanie gwarantuje wyjątkowy efekt.

 

Deska elewacyjna kompozytowa

Deska elewacyjna kompozytowa jest połączona za pomocą niewidocznych klipsów, które są przykręcane bezpośrednio do legarów. Tak więc, deski elewacyjne kompozytowe są niewiarygodnie łatwe w montażu.

W naszej ofercie desek elewacyjnych z kompozytu znajduje się wyłacznie sprawdzony i niezwykle efektowny system elewacyjnych desek kompozytowych Ultrashield Naturale.

TEAK

Deska elewacyjna kompozytowa Teak

LIGHT GRAY

Deska kompozytowa Grey

WALNUT

Deska elewacyjna kompozytowa Walunt

Deska elewacyjna Tabulo

Deska elewacyjna

Deski ogrodzeniowe drewniane i kompozytowe